Prowadzący Strzelanie

Kurs prowadzącego strzelanie da Ci uprawnienia do samodzielnego prowadzenia strzelań na osi strzeleckiej. Jest to niezbędny dokument do pracy na strzelnicy. Dodatkowo, posiadając pozwolenie na broń, jako Prowadzący Strzelanie będziesz miał możliwość zabrania rodziny lub znajomych na strzelnicę i samodzielnego poprowadzenia z nimi zajęć na własnej broni. 

Czytaj więcej…

CENA: 700 PLN

DOSTĘPNE TERMINY:


Instruktor Strzelectwa

Kurs dla osób, które chcą uzyskać kwalifikacje instruktora

Szkolenie, na którym nabędziesz niezbędną wiedzę oraz umiejętności do pracy na strzelnicy w charakterze Instruktora. Kurs przygotuje Cię do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych na strzelnicach otwartych i krytych. 

Bardzo intensywny program szkolenia nauczy Cię przekazywać wiedzę na różnych poziomach zaawansowania oraz rozwiązywać problemy, z którymi najczęściej borykają się kursanci. 

Przejdziesz zarówno szkolenie teoretyczne jak i praktyczne w zakresie pomocy przedmedycznej, technik strzeleckich, dydaktyki, metodyki, psychologii, biomechaniki i BHP.

Czytaj więcej…

CENA: 1400 PLN

Zajęcia grupowe

Zajęcia odbywają się w grupach do 2-4 osób. Spotykamy się co dwa tygodnie i realizujemy program od podstaw do zaawansowanej dynamiki w zakresie strzelectwa obronnego. 

Bez względu na poziom uczestników, zawsze zaczynamy od sprawdzenia i ugruntowania bazowych umiejętności, ponieważ błędy w fundamentach przekładają się na nieefektywną technikę w bardziej złożonych drillach.

Pomiędzy zajęciami, uczestniczy otrzymują „zadania domowe” w postaci ćwiczeń bezstrzałowych w domu.

Zajęcia odbywają się Warszawie.

Koszt zajęć z bronią własną: 

Grupa 3-4 osoby: 150 pln / 90min 

Grupa 2 osobowa: 150 pln / 60min

Dla osób bez broni własnej dodatkowo dochodzi koszt amunicji 1,5 pln/szt (ok 70 szt / trening)

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

Napisz do mnie na kontakt@kursstrzelecki.pl lub zadzwoń: 600 447 427. Po krótkiej rozmowie zaproponuję Ci odpowiednią grupę. 

Zajęcia indywidualne

Zajęcia jednoosobowe prowadzące są na wszystkich stopniach zaawansowania. Ich zaletą jest dopracowanie techniki strzeleckiej ze skupieniem się na najdrobniejszych szczegółach motoryki i nawyków uczestnika. 

Klientom VIP zapewniamy 100% dyskrecji (osobne wejście na oś poza widokiem osób postronnych)

KOSZT:

200 pln / 60min (własna broń)*

*Przy korzystaniu z broni instruktora dochodzi koszt 1,5 pln za nabój. 

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

Napisz do mnie na kontakt@kursstrzelecki.pl lub zadzwoń: 600 447 427. Po krótkiej rozmowie ustalimy termin pierwszego spotkania.