LISTA WYSTRZAŁOWYCH PREZENTÓW…

… nie tylko na Mikołajki! Dzień Ojca, święta, przeprosiny, urodziny, rocznice… okazji w ciągu roku zwykle jest więcej niż pomysłów na prezent marzeń. Gdy Twoi bliscy nie koniecznie znają się na Twoim hobby, a ty niekoniecznie pragniesz otrzymać kolejne skarpetki – podsuń im poniższą listę prezentowych inspiracji. Bo dobrze wiemy, że nic nie cieszy strzelca tak, jak kolejny element szpeju.

BUDŻET DO 100 PLN

Całe szczęcie prezenty świąteczne dla strzelców nie muszą od razu wiązać się z ogromnymi wydatkami. W tej części polecam Ci kilka drobniejszych upominków, które mogą zostać wyręczone niezależnie lub zapakowane, każde z osobna, stanowić świetny „koszyk” niespodzianek.

Jeśli dysponujesz większym budżetem i chcesz zaskoczyć bliską osobę prezentem, którego zakup wymaga promesy, to napisz do mnie na kontakt@kursstrzelecki.pl i pomogę Ci to zorganizować, dzieląc się dodatkowo moją zniżką.

PATCH / NASZYWKA

LINK DO PRODUKTU: link

W wyszukiwarkę na stronie sklepu wpisz: Morale Patch

CENA: od 6 pln

(ceny od kilku do kilkudziesięciu złotych za sztukę w zależności od zworu)

 

KRÓTKI OPIS:

Dowolne naszywki z rzepem, będą idealnym prezentem dla osób z poczuciem humoru.

Naszywki Morale Patch, takie jak te sprzedawane w sklepie Militaria.pl noszone są przez żołnierzy i inne służby obok naszywek właściwych dla własnej jednostki w celu „podniesienia morale”. Stanowią element żołnierskiego humoru ale i nie tylko. Bardzo chętnie noszone są przez miłośników broni na całym świecie, podkreślają indywidualny styl i poczucie humoru. Nie jeden strzelec może pochwalić się sporą kolekcją i apetytem na więcej:)

CZAPECZKA Z RZEPEM

LINK DO PRODUKTU: tutaj

CENA: 39,99 PLN

KRÓTKI OPIS:

 

Czapka bejsbolówka wykonana z wodoodpornego i wiatroszczelnego materiału Softshell. Wewnętrzna warstwa termiczna wykonana z polaru fajnie grzeje w zimne dni. Czapka wyposażona w 3 rzepy, umożliwiające przytwierdzenie dowolnych naszywek/ patchy czy flagi. 

Czyli profesjonalny wygląd, ciepło i komfort w jednym.

LATARKA Helikon-Tex DEFENDER

LINK DO PRODUKTU: tutaj

CENA: 109 PLN

KRÓTKI OPIS:

Latarka taktyczna „Defender” z trzema rodzajami oświetlenia:

1. Pełna moc oświetlenia

2. Tryb oszczędnościowy (50% mocy)

3. Oświetlenie przerywane tzw. stroboskop

Poręczna, wygodna w użyciu, z fajnym zaczepem na pasek, wodoodporna. Wygodnie się z nią strzela, jest niezawodna i przydaje się również w domowych, mniej taktycznych sytuacjach:)

PUDEŁKO NA AMUNICJĘ


LINK DO PRODUKTU: tutaj

CENA: 25 PLN

KRÓTKI OPIS:

Świetne, pojemne pudełko na amunicję do broni krótkiej. Plastikowe, półprzezroczyste w kolorze niebieskim

Pojemność 100 sztuk w układzie 10 x 10 sztuk daje kontrolę nad wykorzystaniem amunicji w trakcie treningu i planowaniem zajęć. Wygodne, estetyczne pudełko zmieści się do każdego plecaka. Szczególnie przydatne dla osób kupujących amunicję w zbiorczych opakowaniach.

ZBIJAKI TRENINGOWE

LINK DO PRODUKTU: tutaj


CENA: 6,5 PLN/ SZT
Polecam kupić min 5 szt dla bardziej efektywnego treningu

RABAT: na hasło Instruktor Paula otrzymasz -10%

KRÓTKI OPIS:

Zbijaki treningowe są niezbędnym narzędziem do ćwiczeń u świadomych strzelców na każdym poziomie. Niezbędne dla początkujących, pożyteczne dla zaawansowanych. Proponowany zbijak jest wykonany na specjalnej łusce używanej przez znanego w kręgach IPSC Robina Śebo. Dzięki jej unikalnemu wyglądowi, zbijak można bardzo łatwo odróżnić od prawdziwej amunicji.

LINK DO PRODUKTU: tutaj

CENA: 89,90 PLN

KRÓTKI OPIS:

Laser premium do przystrzelania lufy pistoletu 9 mm to wysokiej jakości urządzenie ułatwiające ustawienie celownika optycznego lub kolimatora niemal bez oddawania strzałów.

Korpus wskaźnika wykonano w całości z mosiądzu, co zapewnia jego trwałość oraz zapobiega porysowaniu lufy. W odróżnieniu od tańszych urządzeń tego typu wskaźnik laserowy premium cechuje się wysoką jakością wykonania (mosiądz) oraz doskonałym skupieniem wiązki laserowej.

Jest to doskonałe narzędzie treningowe, szczególnie dla osób, które mają ograniczony dostęp do strzelnicy lub w okresie mrozów wolą trenować w cieple domowego „ogniska”:)

CENA zestawu: 68 pln (możliwość zakupu osobno)

 

LINKI DO PRODUKTÓW:

zmywacz: link tutaj

CENA: 32 PLN

oraz

konserwant: link tutaj

CENA: 34 PLN

RABAT: na hasło InstruktorPaula otrzymasz -10%

BUDŻET DO 200 PLN

RĘKAWICZKI TAKTYCZNE

LINKI DO PRODUKTÓW:

bez palców: link tutaj

CENA: 149 PLN

z palcami: link tutaj

CENA: 144 PLN

KRÓTKI OPIS:

Rękawiczki to klasyczny prezent na święta. Podobnie jak szaliki i skarpety:) Tym razem proponuję Wam zakup rękawiczek na strzelnicę. Pogoda nie rozpieszcza i nawet najbardziej dziarski strzelec nie odmówi ochrony przed mrozem. Dla osób, które upierają się, że rękawice przeszkadzają im w pracy na języku spustowym polecam wersję bez palców np. model Mechanix Wear

 

BUDŻET DO 300 PLN

OCHRONNIKI ELEKTRONICZNE

LINKI DO PRODUKTÓW: tutaj

CENA: 299 PLN

KRÓTKI OPIS:

Elektroniczne ochronniki w aktywny sposób dostosowują słyszalne przez strzelca dźwięki do bezpiecznego poziomu decybeli. Wygłuszając odgłosy strzałów, jednocześnie nagłaśniają rozmowy i drobne dźwięki przez co trening jest nie tylko bezpieczniejszy, ale też przyjemniejszy. Jest to niezbędny gadżet każdego strzelca, od samych początków nauki.

PLECAK TAKTYCZNY

PAS TAKTYCZNY BAYONET COMBAT

LINKI DO PRODUKTÓW: tutaj

CENA: 194 PLN

RABAT: Hasło „Instruktor Paula” da ci 15% zniżki

KRÓTKI OPIS:

Pas tzw. bojowy, używany do podpięcia lekkiego oporządzenia lub kabury na ukrytą, lekką broń. Zgodnie z danymi producenta, wytrzymałość na obciążenia to ok 1800 kg.

Rozmiar uniwersalny (regulacja 70 – 115 cm)

Pasy mają różną sztywność. Aby pomóc dobrać pas do konkretnych potrzeb warto przeczytać opis na stronie. Dostępne są: sztywny, średnio sztywny i miękki. Osobiście korzystam ze średnio sztywnego, który jest moim zdaniem kompromisem pomiędzy komfortem (miękki, wygodny), a stabilizacją kabury pistoletowej i ładownicy. Zapięcie działa świetnie. Po kilkunastu godzinach użytkowania w ciągu dnia, wciąż nie powoduje dyskomfortu, co uważam za główny atut.

Uważam, że jest to świetny i rozsądny cenowo wybór dla strzelców cywilnych.

MATERIAŁY TRENINGOWE ONLINE

LINKI DO PRODUKTÓW: tutaj


CENA: 398 PLN (-100 pln)

RABAT: Kupon zniżkowy 100 pln: mikolaj2022

KRÓTKI OPIS:

Kompendium wiedzy i gotowe programy treningów bezstrzałowych i strzelnicowych dla strzelców, których interesuje rozwój w kierunku dynamiki.

W kursie zawarte są informacje jak i co trenować. Połączenie wiedzy z planem treningowym jest gwarancją sukcesu. Pakiety są przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Od tych, które chcą zacząć dosłownie od zera, po tych, którzy strzelają dynamicznie, ale potrzebują gotowych rozwiązań treningowych.

Czytając to prawdopodobnie szukasz prezentu dla bliskiej osoby. A może skorzystasz z pierwszego pakietu i zaskoczysz ją wiedzą umiejętnościami? Nadchodzi Nowy Rok. Styczeń to miesiąc wyzwań. Zachęcam Cię gorąco do dołączenia do naszego strzeleckiego grona:)

DOSTĘP DOŻYWOTNI!

UDANYCH PREZENTÓW!